Вазіза Fly S на чотири колеса 1816

- Нет в наличии
- Код: 1816
1 353 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вазіза Fly S на чотири колеса 1816
Вазіза Fly S на чотири колеса 1816- виготовлена з дуже якісної тканини-нейлон, яка чудово зарекомендувала себе як надійний та якісний матеріал. Валіза має чотири колеса, що дозволяє її везти в різних напрямках навіть не нахиляючи на бік, тобто круговий рух в 360 градусів.
Розмір: 57*35*23+ розширення 5см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fly |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Материал | Нейлон |
| Телескопическая ручка | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Да |
| Замок | Кодовый навесной |
| Размеры | |
| Объем | 50 л |
| Высота | 57 см |
| Ширина | 35 см |
| Глубина | 23 см |
| Вес | 3.5 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Размер | 57*35*23 |
| Цвет | Синій |
| Количество отделений на молнии | 4-6 |
| Количество отделений | 3-4 |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Унісекс |
- Цена: 1 353 ₴











