Гаманець жіночий шкіряний Tailian T826

- Нет в наличии
- Код: T826
720 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гаманець жіночий шкіряний Tailian T826
Гаманець жіночий шкіряний Tailian T826 - якісний, практичний та стильний гаманець виготовлений із спеціально обробленної натуральної шкіри. Має 9 відділень для карток, 5+1 для грошових купюр, одне для монет. Виготовлений в чорному та коричневому кольорі. Детальніше за телефоном вказаним на сайті.
Розмір: 18,8*9,3*3 см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений для кредитных карт | 9 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Ширина | 93 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Длина | 188 мм |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Застежка | Кнопки, Защелка |
| Количество отделений для купюр | 5 |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Гаманець |
| Пол | Жіночий |
| Материал | Натуральна шкіра |
| Расположение монетницы | Всередині |
| Состояние | Новий |
- Цена: 720 ₴









