Чоловіча сумка-портфель зі штучної шкіри "Polo B1880"

- Нет в наличии
- Код: B1880
1 515 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловіча сумка-портфель зі штучної шкіри "Polo B1880"
Чоловіча сумка-портфель "Polo B1880"- класична сумка з якісної штучної шкіри, поєднує у собі стильний дизайн та функціональність.Ідеальний варіант для офісних працівникам, у ній легко помістяться всі необхідні папери, документи,канцелярія, гаджети та ін. Має два достатньо містких відділення на блискавці. За допомогою м'яких ручок і ремінця, сумку можна носити в руках і на плечі.
Розмір:29*36*7см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 290 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Количество отделений | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Чоловічий |
| Материал | Штучна шкіра |
| Отделения | внутрішні кишені |
| Цвет | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Состояние | Новий |
- Цена: 1 515 ₴








