Чоловіча сумка-портфель зі штучної шкіри "Polo B1160"

- Нет в наличии
- Код: B1160
1 515 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловіча сумка-портфель зі штучної шкіри "Polo B1160"
Чоловіча сумка-портфель "Polo B1160"- класична ділова чоловіча сумка зі штучної шкіри, поєднує у собі стильний дизайн, функціональність та практичність.Чудово підходить офісним працівникам, у ній легко помістяться всі необхідні папери, папки, гаджети та ін.Має одне містке відділення з внутрішніми кишенями. А також дві кишені на блискавці з зовнішньої сторони.Також передбачено дві м'які ручки та ремінь для носіння на плечі, який знімається.
Розмір:29*37*8см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 290 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Чоловічий |
| Материал | Штучна шкіра |
| Количество отделений | 1 основне |
| Отделения | зовнішня кишеня на блискавці, внутрішні кишені |
| Цвет | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Состояние | Новий |
- Цена: 1 515 ₴






