Чоловіча сумка-портфель "David Jones D1302"

- Нет в наличии
- Код: D1302
1 591 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чоловіча сумка-портфель " David Jones D1302".
Чоловіча сумка-портфель" David Jones D1302"- класична ділова чоловіча сумка зі штучної шкіри, поєднує у собі стильний дизайн, функціональність та практичність. Має одне містке відділення з внутрішніми кишенями. А також дві кишені на блискавці з зовнішньої сторони.Також передбачено дві м'які ручки та плечевий ремінь, який знімається.
Розмір:27*37*11см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Чоловічий |
| Материал | Штучна шкіра |
| Количество отделений | 1 основне |
| Отделения | зовнішня кишеня на блискавці, внутрішні кишені |
| Цвет | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Состояние | Новий |
- Цена: 1 591 ₴










