Жіночий шкіряний гаманець Tailian T8202

- Нет в наличии
- Код: T8202
742 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіночий шкіряний гаманець Tailian T8202
Жіночий шкіряний гаманець Tailian T8202 - якісний, практичний та стильний гаманець виготовлений із спеціально обробленної натуральної шкіри. Має 10 відділень для карток, сім відділень для грошових купюр, одне для монет. Виготовлений в чорному та коричневому кольорі. Детальніше за телефоном вказаним на сайті.
Розмір:1 18,8*9*2,7 см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений для кредитных карт | 10 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Ширина | 90 мм |
| Толщина | 27 мм |
| Длина | 188 мм |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Гаманець |
| Пол | Жіночий |
| Материал | Натуральна шкіра |
| Застежка | Блискавка |
| Расположение монетницы | Всередині |
| Состояние | Новий |
| Количество отделений для купюр | 7 |
- Цена: 742 ₴









