Брезентовий рюкзак "Gold Be 1304"

- Нет в наличии
- Код: 1304
833 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брезентовий рюкзак "Gold Be 1304"
Брезентовий рюкзак "Gold Be 1304" - стильний та практичний рюкзак з двома просторими відділеннями та кишенями на блискавці та відкритими боковими кишенями. Ідеально підходить як для студентів, школярів так і туристів.Такий рюкзак завжди можна взяти з собою в подорож, відрядження чи просто на прогулянку. Колір: синій, чорний, хакі.
Розмір: 40*27*24
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 24 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 27 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, бокові кишені, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
| Материал | Брезент |
- Цена: 833 ₴











