Жовта бананка з шкірзамінника Z14

- Нет в наличии
- Код: Z14
150 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жовта бананка з шкірзамінника Z14
Жовта бананка з шкірзамінника Z14 дуже гарний та практичний аксесуар, який підійде для жінок та дівчат любого віку. Бананка має два відділення, в які чудово поміщаються телефон, ключі, гаманець та інші дрібні речі які необхідні для Вас.
| Основные | |
|---|---|
| Длина | 33 см |
| Высота | 15 см |
| Толщина | 1.5 см |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальный обхват талии | 110 см |
| Количество отделений | 2 |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Материал | Искусственная кожа |
| Значки | значки-накатки можуть бути різні |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Жіночий |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні |
- Цена: 150 ₴




