Спортивна сумка Sport 36 (33 см)

- Нет в наличии
- Код: 36
120 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивна сумка Sport 36 (33 см)
Спортивна сумка Sport 36 (33 см) - компактна якісна спортивна сумка для відвідувань спортзалів та тренувань. Універсальна річ, яка не буде лишньою для кожного, хто веде активний спосіб життя. За детальною інформацією звертайтесь до наших консультантів.
Розміри: 25*33*8,5 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Средний |
| Цвет | Черный |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Плечевой ремень | Так |
| Замок | Ні |
| Тип | Спортивна сумка |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 33 см |
| Глубина | 8.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, кишеня на лицевій стороні |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 120 ₴









