Дитячий рюкзак для дівчаток "Zhidixiong 1102"

- Нет в наличии
- Код: 1102
454 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий рюкзак для дівчаток "Zhidixiong 1102"
Дитячий рюкзак для дівчаток "Zhidixiong 1102" з малюнком - стильний, компактний та практичний рюкзак з одним відділенням та кишенями. Ідеально підходить маленьких дівчат дошкільного віку, які полюбляють оригінальність та яскравість. В наявності в рожевому та малиновому кольорі.
Розмір: 24х20х10см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Глубина | 10 см |
| Высота | 24 см |
| Ширина | 20 см |
| Цвет | Малиновый |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Для дівчаток |
| Тип | Дошкільний рюкзак |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, бокові кишені, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Нове |
| Карманы | Бокові |
| Материал | Поліестер |
| Количество отделений | 1 основне |
| Размер | Малий |
- Цена: 454 ₴











