Брезентовий рюкзак "Gold be 98209"

- Нет в наличии
- Код: 98209
1 060 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брезентовий рюкзак "Gold be 98209"
Брезентовий рюкзак "Gold be 98209" - стильний та практичний рюкзак з двома просторими відділеннями та кишенями на блискавці та відкритими боковими кишенями. Ідеально підходить як для студентів, школярів так і туристів.Такий рюкзак завжди можна взяти з собою в подорож, відрядження чи просто на прогулянку. В наявності в кольорі хакі та синьому. Матеріал текстиль-котон.
Розмір: 50*30*22. 35л
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gold Be |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Хаки |
| Пол | Унисекс |
| Объем | 35 л |
| Глубина | 22 см |
| Высота | 50 см |
| Ширина | 30 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, бокові кишені, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Нове |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
| Материал | Брезент |
- Цена: 1 060 ₴








