Сумка для ноутбука NA109 (38см)

- Нет в наличии
- Код: NA109
795 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка для ноутбука NA109 (38см)
Сумка для ноутбука необхідний аксесуар, для тих кому доводиться носити з собою ноутбук або планшет. Сумка NA109(38см) коричневого кольору, створена для стильних ділових людей. Має одне містке відділення та кишені на блискавці з обох сторін сумки. За детальною інформацією звертайтесь по телефону вказаному на головній сторінці.
Розміри: 38*27*7 см
| Размеры | |
|---|---|
| Ширина | 380 мм |
| Высота | 270 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, Ручки, кишеня на лицевій стороні |
| Количество отделений | 1 основне |
| Отделения | Відділення для ноутбука, відділення для акумулятора |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Тип застежки | Блискавка |
- Цена: 795 ₴








