Спортивний рюкзак для міста "X301"

- Нет в наличии
- Код: X301
454 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивний рюкзак для міста "X301"
Спортивний молодіжний рюкзак для міста "X301" - якісний та стильний, з двома просторими відділеннями та невеликою кишенею на блискавці. Створений для молодих, активних людей, ідеально підходить для поїздок, спортивних тренувань, прогулянок по місту чи навчання. Виконаний в чорно-білому кольорі.
Розмір: 37х25х17см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 17 см |
| Высота | 37 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чорний/Білий |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Нове |
| Материал | Текстиль |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
- Цена: 454 ₴





