Спортивний рюкзак для міста "X300"

- Нет в наличии
- Код: X300
606 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивний рюкзак для міста "X300"
Спортивний молодіжний рюкзак для міста "X300" - практичний, якісний з двома просторими відділеннями. Створений для стильних молодих людей, ідеально підходить для поїздок, спортивних тренувань, прогулянок по місту чи навчання. Виконаний в чорно-червоному кольорі.
Розмір: 35х25х18см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 18 см |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чорний/червоний |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення |
| Состояние | Нове |
| Материал | Текстиль |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
- Цена: 606 ₴





