Рюкзак туристичний брезентовий 55L №6131

- Нет в наличии
- Код: 6131
1 353 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак туристичний брезентовий 55L №6131
Рюкзак туристичний брезентовий 55L №6131- це рюкзак трансформер в якого збільшується дно на 10см. Як показала практика ця характеристика дуже допомагає в довгих походах або подорожах. Рюкзак має одне велике основне відділення, яке може збільшуватись з 45 літрів об"єму до 55 літрів. Є ще два додаткових кармана які росташовані спереді рюкзака.
Розмір: 50-60*35*25
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 55 л |
| Высота | 60 см |
| Ширина | 35 см |
| Глубина | 25 см |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Пол | Унисекс |
| По типу конструкции | Станковый |
| Карманы | Фронтальный |
| Особенности рюкзака | Анатомическая конструкция, Грудная стяжка, Регулируемый клапан |
| Колір | чорний |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | чорний |
| Состояние | Нове |
| Назначение рюкзака | Охота/Рибалка/Туризм/Військовий |
- Цена: 1 353 ₴







