Рюкзак туристичний (військовий) 55-65L №6808

- Нет в наличии
- Код: 6808
2 272 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак туристичний (військовий) 55-65L №6808
Рюкзак туристичний (військовий) 55-65L №6808- це рюкзак трансформер в якого збільшується дно на 13см. Як показала практика ця характеристика дуже допомагає в довгих походах або подорожах. Рюкзак має одне велике основне відділення, яке може збільшуватись з 55 літрів об"єму до 65 літрів. Ще є три великих додаткових кармани які знаходяться зліва, зправа та з переду рюкзака.
Розмір: 60-73*35*25
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 65 л |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| По типу конструкции | Станковый |
| Карманы | Фронтальный |
| Особенности рюкзака | Анатомическая конструкция, Верхний клапан, Грудная стяжка, Регулируемый клапан |
| Глубина | 25 см |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 73 см |
| Колір | хакі, пісочний |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Нове |
| Назначение рюкзака | Охота/Рибалка/Туризм/Військовий |
- Цена: 2 272 ₴








