Дитяча сумка бананка "Кавун" Х06

- Нет в наличии
- Код: Х06
175 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитяча сумка бананка "Кавун" Х06
Дитяча сумка бананка "Кавун" Х06- дуже гарна та функціональна сумочка для Вашої дитини. В яку вмістяться телефон, гаманець, ключі та інші дрібні речі.
Розмір: 27*12*9.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 12 см |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 27 см |
| Толщина | 9 см |
| Максимальный обхват талии | 80 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Значки | значки-накатки можуть бути різні |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1-2 |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні |
| Пол | Жіночий |
| Материал | тканина |
- Цена: 175 ₴




