Принтована сумка бананка в ромбік через плече Х01

- Нет в наличии
- Код: Х01
175 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Принтована сумка бананка в ромбік через плече Х01
Принтована сумка бананка в ромбік через плече Х01- яскрава та стильна сумка на пояс, яка підійде для повсякденого використання. Підходить як для чоловіків так і для жінок та для дітей. Зручна в носінні як на поясі так і через плече. Має розмір 32*13*10
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Максимальный обхват талии | 110 см |
| Длина | 33 см |
| Высота | 13 см |
| Толщина | 10 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Материал | Полиэстер |
| Значки | узор, абстракція |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1-2 |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
- Цена: 175 ₴




