Велика дорожня сумка на колесах 1127

- Нет в наличии
- Код: 1127
от 1 569 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велика дорожня сумка на колесах 1127 (75*43*38), вмістка велика сумка на всі випадки життя. Має два додаткових кармани на лицевій стороні сумки, міцну та якісну телескопічну ручку та три надійних колеса.
| Размеры | |
|---|---|
| Объем | 120 л |
| Высота | 43 см |
| Ширина | 75 см |
| Глубина | 38 см |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Подкладка | True |
| Користувацькi характеристики | |
| Цвет | чорний |
| Количество отделений | 3-4 |
| Тип | сумка на колесах |
| Состояние | Нове |
- Цена: от 1 569 ₴









