Бананка синя однотонна з значками через плече В26

- Нет в наличии
- Код: В26
150 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бананка синя однотонна з значками через плече В26
Бананка синя однотонна з значками через плече В26- яскрава та стильна сумка на пояс, яка підійде для повсякденого використання. Підходить як для чоловіків так і для жінок. Зручна в носінні як на поясі так і через плече.Вміщає в себе гаманець, ключі, телефон та інші дрібні речі.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Синий |
| Максимальный обхват талии | 110 см |
| Длина | 33 см |
| Высота | 15 см |
| Толщина | 1.5 см |
| Состояние | Новое |
| Материал | Полиэстер |
| Значки | значки-накатки можуть бути різні |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
- Цена: 150 ₴





