Сумка бананка через плече 602

- Нет в наличии
- Код: 602
352 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка бананка через плече 602
Сумка бананка через плече 602- яскрава та стильна сумка на пояс, яка підійде для повсякденого використання. Підходить як для чоловіків так і для жінок та для дітей. Зручна в носінні як на поясі так і через плече.
| Основные | |
|---|---|
| Длина | 30 см |
| Высота | 15 см |
| Толщина | 5 см |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальный обхват талии | 110 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Материал | Полиэстер |
| Значки | фірмова емблема |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 2-3 |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні |
- Цена: 352 ₴







