Молодіжна сумка-бананка через плече OFF615

- Нет в наличии
- Код: OFF615
295 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Молодіжна сумка-бананка через плече OFF615
Молодіжна стильна сумка-бананка OFF615- яскрава сумка на пояс, яка підійде для прогулянок по місту, вечірок чи повсякденного використання. Сумка на пояс завжди у моді, вона оптимальна у всіх рішеннях: середній розмір, зручний пояс, якісний матеріал та зручність у використані. У її відділеннях компактно розміститься телефон, гаманець, ключі та інші дрібні речі.
Розмір:30х13х7см.
| Основные | |
|---|---|
| Длина | 30 см |
| Высота | 13 см |
| Толщина | 7 см |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1 основне |
| Пол | Жіночий |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, регулюючий пояс |
- Цена: 295 ₴











