Жіночий шкіряний гаманець Tailian T9026

- Нет в наличии
- Код: T9026
667 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіночий шкіряний гаманець Tailian T9026
Жіночий шкіряний гаманець Tailian T9026 - якісний, практичний та стильний гаманець виготовлений із спеціально обробленної натуральної шкіри. Має 12 відділень для карток, чотири відділення для грошових купюр, одне для монет. Виготовлений в чорному кольорі. Детальніше за телефоном вказаним на сайті.
Розмір:19,5х10х2.7см.
| Основные | |
|---|---|
| Количество отделений для купюр | 4 |
| Количество отделений для кредитных карт | 12 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество прозрачных отделений | 1 |
| Ширина | 10 мм |
| Толщина | 27 мм |
| Длина | 195 мм |
| Расположение | Горизонтальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Гаманець |
| Пол | Жіночий |
| Материал | Натуральна шкіра |
| Цвет | Різні кольори |
| Застежка | Блискавка |
| Расположение монетницы | Всередині |
| Состояние | Новий |
| Количество отделений на молнии | 1-2 |
- Цена: 667 ₴









