Брезентовий рюкзак "902"

- Нет в наличии
- Код: 902
947 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брезентовий рюкзак "902"
Брезентовий рюкзак "902" - стильний та практичний рюкзак з одним просторим відділеннями та кишенями. Ідеально підходить для студентів, старшокласників та туристів.
Розмір: 51х35х22см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 22 см |
| Высота | 51 см |
| Ширина | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, бокові кишені |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
| Карманы | Внутрішні, Бокові |
- Цена: 947 ₴










