Дорожна компактна сумка "TONGSHENG" 5218 (45 см)

- Нет в наличии
- Код: 5218
621 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна компактна сумка "TONGSHENG" 5218 (45 см)
Дорожна компактна сумка "TONGSHENG" 5218 (45 см) - чудовий варіант для подорожей, поїздок, відряджень чи спортивних змагань. Сумка компактна, зручна і комфортна. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розміри: 45*27*20 см.
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 27 см |
| Ширина | 45 см |
| Глубина | 20 см |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Малий |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 3-4 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь, Ручки, бокові кишені |
| Состояние | Новий |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 621 ₴










