Дорожна сумка "Jiping 3056"

- Нет в наличии
- Код: 3056
568 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка "Jiping 3056"
Дорожна сумка "Jiping 3056" - ідеальна для подорожей, поїздок, відряджень чи спортивних змагань. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розміри: 60*35*20 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Великий |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 2-3 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь |
| Состояние | Новий |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 568 ₴











