Молодіжний жіночий рюкзак "7008"

- Нет в наличии
- Код: 7008
492 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Молодіжний жіночий рюкзак "7008"
Молодіжний жіночий рюкзак "7008" - яскравий та стильний рюкзак з одним відділенням та кишенею на "блискавці" виконаний в різних кольорах.
Розмір: 40х30х10см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 10 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Пол | Жіночий |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | просторе відділення, кишеня на лицевій стороні, внутрішня кишеня |
| Состояние | Нове |
| Материал | Текстиль |
| Узоры и принты | Малюнки |
| Карманы | Бокові, Внутрішні |
- Цена: 492 ₴









