Спортивний молодіжний рюкзак "W3"

- Нет в наличии
- Код: W3
417 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивний молодіжний рюкзак "W3"
Створений для стильних молодих людей спортивний молодіжний рюкзак "W3" - практичний та просторий. Рюкзак має одне відділення і кишеню. Його можна взяти з собою на прогулянку чи спортивні тренування. Виконаний в різних кольорах .
Розмір: 40х26х13см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 13 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Нове |
| Материал | Текстиль |
| Карманы | Бокові |
| Возрастная группа | Доросла, дитяча |
- Цена: 417 ₴








