Спортивний молодіжний рюкзак "Keep out W14"

- Нет в наличии
- Код: W14
280 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивний молодіжний рюкзак "Keep out W14"
Спортивний молодіжний рюкзак "Keep out W14" - яскравий та просторий з одним відділенням, зовнішніми і внутрішніми кишенями. Для стильних, молодих та активних людей, ідеальний для поїздок, спортивних тренувань, прогулянок по місту чи навчання. Рюкзак"Keep out W14" поєднує в собі практичність, легкість та функціональність. Виконаний в сірому та синьому кольорах.
Розмір: 40х27х14см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 14 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, кишеня на лицевій стороні, сітчаті бокові кишені |
| Состояние | Нове |
| Материал | Текстиль |
| Карманы | Бокові, Внутрішні |
- Цена: 280 ₴








