Cпортивна сумка з відділенням для взуття 285-30 (45 см)

- Нет в наличии
- Код: 285-30
470 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cпортивна сумка з відділенням для взуття 285-30 (45 см)
Cпортивна сумка з відділенням для взуття 285-30 (45 см), виконана із подвійним запасом міцності. Крім того вона має спеціальний відсік на боковій частині, для взуття і як результат Ваше взуття не контактує з іншими речами. Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
Розміри: 45*24*24 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Средний |
| Цвет | Черный |
| Форма | Круглая |
| Особенности | Отсек для обуви |
| Наличие колес | Ні |
| Плечевой ремень | так |
| Замок | Ні |
| Тип | Спортивна сумка |
| Размеры | |
| Высота | 24 см |
| Ширина | 45 см |
| Глубина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений на молнии | 3-4 |
| Количество отделений | 3-4 |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Состояние | Нове |
- Цена: 470 ₴








