Молодіжний рюкзак "W7"

- Нет в наличии
- Код: W7
445 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Молодіжний рюкзак з різними принтами "W7"
Молодіжний рюкзак "W7" для міста - оригінальний і практичний рюкзак з просторим відділенням, зовнішніми та внутрішніми кишенями. Створений для стильних молодих людей, ідеально підходить для поїздок, прогулянок по місту чи навчання. Виконаний в різних дизайнерських рішеннях .
Розмір: 42х26х14см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 14 см |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Нове |
| Материал | Текстиль |
| Карманы | Бокові |
- Цена: 445 ₴











