Жіночий саквояж, сумка с малюнками 806 (50 см)

- Нет в наличии
- Код: 806
454 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіночий саквояж, сумка с малюнками 806 (50 см)
Симпатична, жіноча сумка-саквояж 806 (50 см) - зручний та красивий аксесуар, який може втілювати витонченість, романтичність, силу жіночої привабливості або енергію досконалості. За детальною консультацією звертайтесь до наших співробітників.
Розміри: 50*34*18 см
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 34 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 18 см |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Материал | Текстиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сумка-саквояж |
| Наличие колес | Без коліс |
| Размер | Середній |
| Назначение | Для жінок |
| Цвет | Темно-синя з малюнком |
| Количество отделений на молнии | 1-2 |
| Количество отделений | 1-2 |
| Замок | Ні |
| Состояние | Нове |
- Цена: 454 ₴









