Жіноча сумка-саквояж с оригінальним принтом 1003-1 (44см)

- Нет в наличии
- Код: 1003-1
454 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіноча сумка с оригінальним принтом 1003-1 (44см)
Симпатична, яскрава жіноча сумка 1003-1 (44см) - зручний та красивий аксесуар, який може втілювати витонченість, романтичність, силу жіночої привабливості або енергію досконалості. За детальною консультацією звертайтесь до наших співробітників.
Розміри: 44*35*17 см
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 35 см |
| Ширина | 44 см |
| Глубина | 17 см |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Материал | Текстиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сумка-саквояж |
| Наличие колес | Без коліс |
| Размер | Середній |
| Назначение | Для жінок |
| Цвет | Бежева з малюнком |
| Количество отделений на молнии | 1-2 |
| Количество отделений | 1-2 |
| Замок | Ні |
| Состояние | Нове |
- Цена: 454 ₴






