Молодіжний стильний рюкзак " Kanken 7010"

- Нет в наличии
- Код: 7010
622 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Молодіжний рюкзак-сумка " Kanken 7010"
Молодіжний рюкзак-сумка " Kanken 7010" - стильний, практичний та універсальний аксесуар з одним відділенням та кишенею на "блискавці" та однією кишенею збоку. Зручно носити в руках як сумку та на плечах як рюкзак. Виконаний рюкзак в різних кольорах.
Розмір: 35х25х11см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 11 см |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | просторе відділення, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Новий |
| Пол | Жіночий |
| Карманы | Бокові |
| Материал | Текстиль |
- Цена: 622 ₴











