Молодіжний жіночий рюкзак "6036"

- Нет в наличии
- Код: 6036
541 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Молодіжний жіночий рюкзак "6036"
Молодіжний жіночий рюкзак "6036" - яскравий та стильний рюкзак з одним відділенням та кишенею на "блискавці" синього кольору з квітковим принтом.
Розмір: 40х27х12см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 12 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Синій |
| Пол | Жіночий |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | просторе відділення, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Нове |
| Материал | Текстиль |
| Узоры и принты | Квіти |
- Цена: 541 ₴






