Сумка жіноча з оригінальним, яскравим малюнком 998-1 (42 см)

- Нет в наличии
- Код: 998-2
454 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка жіноча з оригінальним, яскравим малюнком 998-1 (42 см)
Гарна та функціональна сумка для жінок, може підійти для самих різних цілей. За детальною консультацією звертайтесь до наших співробітників.
Розміри: 42*35*20 см
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 35 см |
| Ширина | 42 см |
| Глубина | 20 см |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Користувацькi характеристики | |
| Размер | Малий |
| Цвет | Бежева з малюнком |
| Количество отделений на молнии | 1-2 |
| Количество отделений | 1-2 |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка-саквояж |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для жінок |
- Цена: 454 ₴







