Дорожно-спортивная сумка "Shengbagwai" 8091-2 (50 см)

- Нет в наличии
- Код: 8091-2
741 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожно-спортивная сумка "Shengbagwai" 8091-2 (50 см)
Сумка "Shengbagwai" 8091-2 (50 см)- універсальний аксесуар , який дуже добре підходить для самих різних побутових потреб чи поїздок. Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
Розміри: 50*30*21 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Наличие колес | Ні |
| Замок | Ні |
| Тип | Дорожно-спортивна |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 3-4 |
| Количество отделений | 3-4 |
| Форма | Нестандартна |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Кишеня на застібці "блискавка", кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь, Ручки, бокові кишені, внутрішня кишеня |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 741 ₴











