Дорожна сумка "Haolong" A605 (50 см)

- Нет в наличии
- Код: A605
545 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка "Haolong" A605 (50 см)
Дорожна сумка "Haolong" A605 (50 см) - стане незамінним предметом для вашої подорожі. Як правило такі предмети гардеробу розраховані на тривалий термін використання і мають багато різних позитивних якостей. Сумка багатофункціональна і якісна. Виконана в кількох кольорах.
Розміри: 50*35*22 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Без коліс |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 2-3 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, Ручки, кишеня на лицевій стороні, сітчаті бокові кишені |
| Форма | Прямокутна |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 545 ₴











