Молодіжний рюкзак "W2"

- Нет в наличии
- Код: W2
535 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Молодіжний рюкзак з емблемами "W2"
Молодіжний рюкзак "W2" - яскравий тканинний рюкзак з двома просторими відділеннями і боковими сітчатими кишенями. Ідеально підходить для прогулянок по місту, навчання чи роботи. Виконаний в різних кольорах і з різними принтами.
Розмір: 32х22х13см.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 32 см |
| Ширина | 22 см |
| Глубина | 13 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, кишеня на лицевій стороні, сітчаті бокові кишені |
| Состояние | Нове |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Карманы | Бокові |
| Материал | Текстиль |
- Цена: 535 ₴











