Спортивна сумка Sports 356 (50 см)

- Нет в наличии
- Код: 356
379 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивна сумка Sports 356 (50 см)
Спортивно-дорожна сумка 886 (55 см), може бути використана для самих різних побутових ситуацій. Модель універсальна і дуже добре підходить для поїздок, відвідування спортивних заходів чи прееміщення своїх речей з однієї точки в іншу. Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
Розміри: 50*25*25 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Средний |
| Цвет | Разные цвета |
| Форма | Прямоугольная |
| Наличие колес | Ні |
| Плечевой ремень | так |
| Замок | Ні |
| Тип | Дорожно-спортивна |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений на молнии | 3-4 |
| Количество отделений | 3-4 |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Кишеня на застібці "блискавка", кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь, Ручки, бокові кишені, внутрішня кишеня |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Состояние | Нове |
- Цена: 379 ₴











