Молодіжний жіночий рюкзак "030"

- Нет в наличии
- Код: 030
250 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Молодіжний жіночий рюкзак "030"
Молодіжний жіночий рюкзак "030" - яскравий та стильний рюкзак з одним відділенням.Різномаїття кольорів допоможе кожному обрати рюкзак під свій стиль і смак.
Розмір: 35х25х13см.
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 13 см |
| Высота | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Різні кольори |
| Пол | Чоловічий, жіночий |
| Тип | Рюкзак для міста |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, просторе відділення, кишеня на лицевій стороні |
| Состояние | Нове |
| Материал | Текстиль |
- Цена: 250 ₴











