Спортивна сумка Sport 2806 (45 см)

- Нет в наличии
- Код: 2806
318 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спортивна сумка Sport 2806 (45 см)
Спортивна сумка Sport 2806 (45 см) - якісна спортивна сумка для відвідувань спортзалів та тренувань. Універсальна річ, яка не буде лишньою для кожного, хто веде активний спосіб життя. За детальною інформацією звертайтесь до наших консультантів.
Розміри: 45*25*18 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Средний |
| Цвет | Разные цвета |
| Форма | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Плечевой ремень | Так |
| Замок | Ні |
| Тип | Спортивна сумка |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 45 см |
| Глубина | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, кишеня на лицевій стороні, Ручки |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 318 ₴











