Дорожна сумка із шкірозамінника 1606-2 (55см)

- Нет в наличии
- Код: 1606-2
644 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка із шкірозамінника 1606-2 (55см)
Дорожна сумка із шкірозамінника 1606-2 (55см) - ідеальна для подорожей, поїздок, відряджень чи спортивних змагань. Міцний шкірозамінник, з якого виготовлена сумка, надійно збереже Ваші речі від впливу навколишнього середовища. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розміри: 55*33*28 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 33 см |
| Ширина | 55 см |
| Глубина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Велика |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, внутрішня кишеня, плечевий ремінь, Ручки |
| Состояние | Новий |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Материал | Штучна шкіра |
- Цена: 644 ₴











