Дорожна сумка "Sport 1804"

- Нет в наличии
- Код: 1804
454 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка "Sport 1804"
Дорожна сумка "Sport 1804" - якісна сумка невеликого розміру для поїздок, відряджень, спортивних змагань чи ручної поклажі в літаку. Виконана в синьому, чорному і червоному кольорах. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розміри: 40*25*18 см.
| Основные | |
|---|---|
| Телескопическая ручка | Нет |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 40 см |
| Глубина | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь, бокові кишені, внутрішня кишеня |
| Состояние | Новий |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 454 ₴











