Дорожна сумка з емблемами 4820 (45см)

- Нет в наличии
- Код: 4820
649 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна сумка з емблемами 4820 (45см)
Дорожна сумка з емблемами 4820 (45см) - аксесуар, який стане незамінним у подорожах,поїздках та відрядженнях.Особливістю такої сумки є те що вона збільшується у висоту за допомогою блискавки. Виконана в кількох кольорах:коричневий,синій,темно-синій,сірий, темно-сірий .
Розміри: 45х20х25+10 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Да |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 45 см |
| Глубина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Середній |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 2-3 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, плечевий ремінь, бокові кишені |
| Форма | Прямокутна |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 649 ₴











