Жіночий дорожний саквояж 28808 (55 см)

- Нет в наличии
- Код: 28808
560 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіночий дорожний саквояж 28808 (55 см)
Гарна та функціональна сумка для жінок, може підійти для самих різних цілей. Більш детальну інформацію, Ви зможете отримати у наших консультантів в телефонному режимі.
Розміри: 55*33*20 см
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 33 см |
| Ширина | 55 см |
| Глубина | 20 см |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сумка-саквояж |
| Наличие колес | Без коліс |
| Материал | Поліестер |
| Размер | Середній |
| Назначение | Для жінок |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 3-4 |
| Количество отделений | 3-4 |
| Замок | Ні |
| Состояние | Нове |
- Цена: 560 ₴











