Яскрава дорожна сумка Sheng 8091-3

- Нет в наличии
- Код: 1608
795 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскрава дорожна сумка Sheng 8091-3
Яскрава дорожна сумка Sheng 8091-3 - для тих хто любить гарні стильні речі. Сумка ідеальна для подорожей, поїздок, відряджень чи спортивних змагань. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розміри: 55*32*23 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 32 см |
| Ширина | 55 см |
| Глубина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Велика |
| Цвет | Червона |
| Количество отделений на молнии | 3-4 |
| Количество отделений | 1 основне |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, Наплічний ремінь, бокові кишені, плечевий ремінь, Ручки |
| Состояние | Новий |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
| Материал | Поліестер |
- Цена: 795 ₴











