Сумка-рюкзак брезентова 679 (40 см)

- Нет в наличии
- Код: 679
839 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-рюкзак брезентова 679 (40 см)
Сумка-рюкзак брезентова 679 (40 см) виконана в оригінальному стилі, з відмінними функціональними характеристиками. Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером вказаним на сайті.
Розміри: 40*25*25 см.
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 25 см |
| Ширина | 40 см |
| Глубина | 25 см |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Средний |
| Цвет | Разные цвета |
| Форма | Овальная |
| Наличие колес | Ні |
| Плечевой ремень | так |
| Замок | Ні |
| Тип | Дорожно-спортивна |
| Користувацькi характеристики | |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Количество отделений | 3-4 |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Наплічний ремінь, Ручки, бокова кишеня, Кишеня на застібці "блискавка" |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 839 ₴











