Дорожна компактна сумка “TONGSH A218” (48 см)

- Нет в наличии
- Код: A218
621 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дорожна компактна сумка “TONGSH A218” (48 см)
Незамінним предметом для подорожі, є дорожна сумка. Як правило такі предмети гардеробу розраховані на тривалий термін використання і мають багато різних позитивних якостей. Сумка багатофункціональна і може бути використана для самих різних цілей. Виконана в кількох кольорах. детальну інформацію, Ви можете отримати за телефоном вказаним на головні сторінці.
Розміри: 48*29*20 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 29 см |
| Ширина | 48 см |
| Глубина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 3-4 |
| Количество отделений | 3-4 |
| Форма | Прямокутна |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, Кишеня на застібці "блискавка", Наплічний ремінь, Ручки, кишеня на лицевій стороні, бокові кишені, плечевий ремінь |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 621 ₴










