Оригінальна дорожна сумка "NURI" 9010 (48 см)

- Нет в наличии
- Код: 9010
667 ₴
+380 (97) 947-71-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дорожна сумка "NURI" 9010 (48 см)
Оригінальна дорожна сумка "NURI" 9010 (48 см) - необхідний предмет для подорожі, поїздки, відрядження. Має допоміжне нижнє відділення на всю ширину і довжину сумки, глибиною приблизно 5 см. Виконана в кількох кольорах. Детальна інформація за телефоном вказаним на сайті.
Розміри: 45*28*26 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Текстиль |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Наличие колес | Без коліс |
| Замок | Ні |
| Тип | Сумка дорожна |
| Размеры | |
| Высота | 28 см |
| Ширина | 48 см |
| Глубина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | середній |
| Цвет | Різні кольори |
| Количество отделений на молнии | 3-4 |
| Количество отделений | 3-4 |
| Форма | Нестандартна |
| Особенности | водонепроникні властивості тканини, кишеня на лицевій стороні, плечевий ремінь, Водоотталкивающая пропитка, нижнє відділення, Кишеня на застібці "блискавка", Наплічний ремінь |
| Состояние | Нове |
| Назначение | Для чоловіків, для жінок |
- Цена: 667 ₴











